O nas

Ocalić wspomnienia od zapomnienia

Domowy makaron towarzyszył nam na niedzielnych i świątecznych obiadach. Już zawsze kojarzyć się będzie z rodzinną atmosferą i wspólnymi chwilami spędzanymi przy stole. Wspomnienia z dzieciństwa nieprzypadkowo często mają smak i zapach gorącego rosołu. To właśnie wtedy, jako dzieci zapamiętujemy większość smaków, które towarzyszą nam przez całe dorosłe życie. Każda paczka makaronu Czaniecki to jak magiczne pudełko, które przenosi nas do tamtych lat.

Tradycja oraz rodzinna atmosfera to najważniejsze wartości naszej firmy. Inwestujemy w nie już od 3 pokoleń i śmiało możemy stwierdzić, że to dzięki nim zbudowaliśmy stabilną i rozwojową firmę.

Bogactwo naszej oferty

W naszej ofercie znajduje się 40 rodzajów makaronów – 5 jajecznych, tłoczonych, walcowanych, makaronów bezjajecznych wyprodukowanych w 100% z semoliny oraz pełnych zdrowia pełnoziarnistych.

Ich smak docenili również mieszkańcy USA, Anglii oraz Irlandii, do których eksportujemy nasze produkty. Dla naszych Klientów uruchomiliśmy sklep internetowy: sklep.makaron.pl by ułatwić im zakup naszych produktów. W oparciu o ich potrzeby, stale pracujemy nad nowymi produktami, które tworzą nową historię i ocalą kolejne wspomnienia od zapomnienia.

 

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.