Kim Jesteśmy

Czanieckie Makarony Sp z o.o. to rodzinna firma założona w 1990 roku przez Władysława i Zbigniewa Dybał. W naszej rodzinnej firmie z tradycjami jest tak jak w prawdziwej tętniącej życiem kuchni – ciekawie i kreatywnie, ale przede wszystkim rodzinnie – tworzymy chwile, które z czasem stają się niezapomnianymi wspomnieniami, do których chętnie wracamy.

Ewolucja logo marki Czanieckie
makaron Czaniecki

Od początku istnienia w firmie pracowali członkowie rodziny. Z czasem firma rozwijała się coraz bardziej. Zatrudniamy aktualnie ponad 250 osób. W zarządzie firmy jest już trzecie pokolenie. Nasz makaron jest dostępny w prawie całej Polsce oraz poza jej granicami – Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Z rodzinnej kuchni wynieśliśmy szacunek, a także podziw i pasję dla prawdziwego smaku i obfitości, jaką serwuje nam natura. Dlatego stawiamy na lokalne składniki, które wykorzystujemy tworząc dla Państwa nasze wyjątkowe produkty. Wierzymy, że w Polsce dostępne są prawdziwie naturalne, zdrowe produkty. Dlatego doceniamy nasz lokalny rynek, jego bogactwo. Od początków powstania rodzimej firmy Czaniecki inspirujemy się polską tradycją, smakami, których naszym przodkom nigdy nie brakowało.