Akcja Fitlovebox

Inspirujemy w każdej kuchni, to już wiecie. Teraz robimy to również z Fitlovebox, w którym już w najbliższy piątek znajdziecie nasz wysokobłonnikowy makaron.

Zawarte w nim beta-glukany pomagają w utrzymaniu prawidłowego poziomu cholesterolu oraz ograniczają wzrost poziomu glukozy we krwi po posiłku, w którym się znajdują. Kulinarny pakiet pełen błonnika pozytywnie zaskoczy wszystkich dbających o zdrowy styl życia oraz miłośników dobrej kuchni.

Co to jest Fitlovebox?

To dawka energii i wysokiej jakości produktów, polecanych przez dietytyków i psychodietetyków, trenerów personalnych oraz miłośników różnych aktywności. Dzięki Fitlovebox możecie co miesiąc testować min. 5 produktów, zanim zdecydujecie się na ich zakup i wprowadzenie do swojej codziennej diety.

Jeśli otrzymaliście Fitlovebox z naszym wysokobłonnikowym makaronem, koniecznie opublikujecie zdjęcie na Instagramie i oznaczcie nas hashtagiem #FitCzanieckie!

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.