Czanieckie na Rajdzie Karkonoskim

16-17 maja Miksa razem ze swoim pilotem i Subaru Imprezą staneli w szranki z najlepszymi. Mimo problemów podczas dwóch ostatnich odcinków specjalnych, szczęśliwie zameldowali się na mecie. Kolejnym startem bielskiego kierowcy będą Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski w Limanowej 19-21 czerwca. Tak komentuje swój udział w ostatnim rajdzie Grzegorz Miksa – Moje założenia na ten rajd zostały zrealizowane w 100%. Jestem na mecie, a radość z jazdy po piekielnie trudnych odcinkach była dla mnie ogromna. Subaru dzielnie znosiło trudy rajdu i dowiozło nas do finiszu, choć przed kolejnym startem będą potrzebne inwestycje w podzespoły, które uległy zużyciu. Dziękuję kibicom i moim Partnerom, m.in. Czanieckim Makaronom, dzięki którym moje kolejne starty są możliwe.
Dodajmy, że Subaru Imprezę STI Grzegorza Miksy można było oglądać w bielskiej Galerii SFERA, w ramach największej na Podbeskidziu wystawy motoryzacyjnej Motosfera.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki