Czanieckie na Rajdzie Karkonoskim

Grzegorz Miksa pod skrzydłami „Czanieckich z pasją” wziął udział w 30. Rajdzie Karkonoskim w Jeleniej Górze, uważanym za jeden z najtrudniejszych polskich rajdów samochodowych. Przekonało się o tym aż 19 załóg, które nie ukończyły tegorocznej rywalizacji.

16-17 maja Miksa razem ze swoim pilotem i Subaru Imprezą staneli w szranki z najlepszymi. Mimo problemów podczas dwóch ostatnich odcinków specjalnych, szczęśliwie zameldowali się na mecie. Kolejnym startem bielskiego kierowcy będą Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski w Limanowej 19-21 czerwca. Tak komentuje swój udział w ostatnim rajdzie Grzegorz Miksa – Moje założenia na ten rajd zostały zrealizowane w 100%. Jestem na mecie, a radość z jazdy po piekielnie trudnych odcinkach była dla mnie ogromna. Subaru dzielnie znosiło trudy rajdu i dowiozło nas do finiszu, choć przed kolejnym startem będą potrzebne inwestycje w podzespoły, które uległy zużyciu. Dziękuję kibicom i moim Partnerom, m.in. Czanieckim Makaronom, dzięki którym moje kolejne starty są możliwe.
Dodajmy, że Subaru Imprezę STI Grzegorza Miksy można było oglądać w bielskiej Galerii SFERA, w ramach największej na Podbeskidziu wystawy motoryzacyjnej Motosfera.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.