Czanieckie na Rajdzie Karkonoskim

16-17 maja Miksa razem ze swoim pilotem i Subaru Imprezą staneli w szranki z najlepszymi. Mimo problemów podczas dwóch ostatnich odcinków specjalnych, szczęśliwie zameldowali się na mecie. Kolejnym startem bielskiego kierowcy będą Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski w Limanowej 19-21 czerwca. Tak komentuje swój udział w ostatnim rajdzie Grzegorz Miksa – Moje założenia na ten rajd zostały zrealizowane w 100%. Jestem na mecie, a radość z jazdy po piekielnie trudnych odcinkach była dla mnie ogromna. Subaru dzielnie znosiło trudy rajdu i dowiozło nas do finiszu, choć przed kolejnym startem będą potrzebne inwestycje w podzespoły, które uległy zużyciu. Dziękuję kibicom i moim Partnerom, m.in. Czanieckim Makaronom, dzięki którym moje kolejne st arty są możliwe.
Dodajmy, że Subaru Imprezę STI Grzegorza Miksy można było oglądać w bielskiej Galerii SFERA, w ramach największej na Podbeskidziu wystawy motoryzacyjnej Motosfera.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

makaron czaniecki nitka
Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki