Festiwal Dobrej Energii

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii to akcja skierowana głównie do dzieci i młodzieży, które co roku tłumnie uczestniczą w wielu zabawach edukacyjnych, pokazujących jak za pomocą małych, codziennych działań możemy dbać o środowisko, w którym żyjemy. Oprócz bloku edukacyjnego zaplanowano również spotkania i warsztaty dla mieszkańców, grę miejską dla rodzin „Zapanuj nad energią” oraz zabawę przy muzyce klubowej z DJ Adusem i Krzysztofem Sandeckim Sax.

W organizację Festiwalu włączyły się również Czanieckie Makarony – spotkacie tam naszych dobrych znajomych. Warsztaty z tworzenia słodkich wypieków poprowadzi Ania Berezowska, właścicielka bielskiej cukierni Cremino Bakery, którą mogliście poznać podczas zeszłorocznego Festiwalu Wszechsmaki. Pokaz makaronowej kuchni molekularnej wykonają dla nas nasi ambasadorzy znani z programu internetowego WszechSmaki.TV: aktorka Iza Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda.

W Parku Słowackiego będzie także można spróbować pysznych i dietetycznych potraw przygotowanych przez catering dietetyczny Cook. Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych poprowadzi Pola Kryża, właścicielka Sklepu Naturalnego oraz trenerka rozwoju osobistego, a SWAP party zorganizuje stylistka i blogerka z simplicated.pl, Kasia Olech.

Po szczegółowy plan Festiwalu Dobrej Energii zapraszamy tutaj.

Udostępnij

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on email
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki