Festiwal Dobrej Energii

To będzie dzień pełen dobrej energii! Warsztaty z robienia kosmetyków naturalnych, słodki design, kulinarne show molekularne, ale przede wszystkim nauka przez zabawę – 17 czerwca w bielskim Parku Słowackiego już po raz szósty spotkamy się na Beskidzkim Festiwalu Dobrej Energii.

Beskidzki Festiwal Dobrej Energii to akcja skierowana głównie do dzieci i młodzieży, które co roku tłumnie uczestniczą w wielu zabawach edukacyjnych, pokazujących jak za pomocą małych, codziennych działań możemy dbać o środowisko, w którym żyjemy. Oprócz bloku edukacyjnego zaplanowano również spotkania i warsztaty dla mieszkańców, grę miejską dla rodzin „Zapanuj nad energią” oraz zabawę przy muzyce klubowej z DJ Adusem i Krzysztofem Sandeckim Sax.

W organizację Festiwalu włączyły się również Czanieckie Makarony – spotkacie tam naszych dobrych znajomych. Warsztaty z tworzenia słodkich wypieków poprowadzi Ania Berezowska, właścicielka bielskiej cukierni Cremino Bakery, którą mogliście poznać podczas zeszłorocznego Festiwalu Wszechsmaki. Pokaz makaronowej kuchni molekularnej wykonają dla nas nasi ambasadorzy znani z programu internetowego WszechSmaki.TV: aktorka Iza Kapias oraz szef kuchni Mateusz Czekierda.

W Parku Słowackiego będzie także można spróbować pysznych i dietetycznych potraw przygotowanych przez catering dietetyczny Cook. Warsztaty tworzenia kosmetyków naturalnych poprowadzi Pola Kryża, właścicielka Sklepu Naturalnego oraz trenerka rozwoju osobistego, a SWAP party zorganizuje stylistka i blogerka z simplicated.pl, Kasia Olech.

Po szczegółowy plan Festiwalu Dobrej Energii zapraszamy tutaj.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.