Górska Majówka za nami

Poza dwoma biegami górskimi i marszem nordic walking, całe rodziny mogły zmierzyć się w sportowej walce o puchary i nagrody. Nie mogło także zabraknąć Pasta Party – na każdego uczestnika imprezy czekał ciepły posiłek z Czanieckim Makaronem z wysoką zawartością błonnika owsianego.

Wpieramy ludzi z pasją, dlatego ufundowaliśmy główną nagrodę w biegu górskim na 21 km. Puchar Czanieckich Makaronów w kategorii OPEN kobiet zdobyła Iwona Januszyk z czasem 2h04:20.05 (przed Justyną Adamus-Kowalską i Natalią Tomasik), w kategorii OPEN mężczyzn pierwsze miejsce zajął Przemysław Ząbecki z czasem 1h59:45.9 (przed Tomaszem Mateckim i Sebastianem Słonką). Tak przedstawiają się wyniki biegu górskiego na 10 km: kategoria OPEN kobiet – Renata Jakubowska (1h45:03.2), Zuzanna Petlic, Basia Dwulit; kategoria OPEN mężczyzn – Karol Ryszka (1h05:16.6), Janusz Magiera, Maciej Milota.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

makaron czaniecki nitka
Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki