Górska Majówka za nami

Kochamy biegać! Dlatego 21 maja na bielskich Błoniach świętowaliśmy 5. edycję Górskiej Majówki. Impreza organizowana przez fundację „Na Przełaj” we współpracy z Czanieckimi Makaronami zachęcała do aktywności na świeżym powietrzu w rodzinnym gronie.

Poza dwoma biegami górskimi i marszem nordic walking, całe rodziny mogły zmierzyć się w sportowej walce o puchary i nagrody. Nie mogło także zabraknąć Pasta Party – na każdego uczestnika imprezy czekał ciepły posiłek z Czanieckim Makaronem z wysoką zawartością błonnika owsianego.

Wpieramy ludzi z pasją, dlatego ufundowaliśmy główną nagrodę w biegu górskim na 21 km. Puchar Czanieckich Makaronów w kategorii OPEN kobiet zdobyła Iwona Januszyk z czasem 2h04:20.05 (przed Justyną Adamus-Kowalską i Natalią Tomasik), w kategorii OPEN mężczyzn pierwsze miejsce zajął Przemysław Ząbecki z czasem 1h59:45.9 (przed Tomaszem Mateckim i Sebastianem Słonką). Tak przedstawiają się wyniki biegu górskiego na 10 km: kategoria OPEN kobiet – Renata Jakubowska (1h45:03.2), Zuzanna Petlic, Basia Dwulit; kategoria OPEN mężczyzn – Karol Ryszka (1h05:16.6), Janusz Magiera, Maciej Milota.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.