Kreacje Smaku

Na mapie naszych wrześniowych podróży kulinarnych nie mogło zabraknąć Jastrzębia-Zdroju, gdzie odbywa się kolejna edycja Festiwalu Kulinarnego Kreacje Smaku.

Na zaproszenie popularnego kucharza i autora vloga Kreator Smaku – Michała Bałazego, Czanieckie wystąpią w roli dania głównego. Zapraszamy na pyszne degustacje dań przygotowanych przez Michała oraz do wzięcia udziału w loterii, w której do wygrania m.in. zestawy naszych Czanieckich Makaronów!

Fot. Kreator Smaku, Instagram

W trakcie festiwalu będzie okazja do spotkania z wybitnym autorytetem sztuki kulinarnej, mistrzem kuchni myśliwskiej, góralskiej i staropolskiej – Piotrem Sabalą. Gościem specjalnym będzie także miłośnik, pasjonat historycznej sztuki kulinarnej, współautor książki „Sekrety kuchmistrzowskie Stanisława Czernieckiego” – profesor Jerzy Poznański. Prezes Stowarzyszenia Małopolskie Dziedzictwo Smaku, juror niezliczonych konkursów kulinarnych i niekwestionowany autorytet w tej dziedzinie.

Do zobaczenia 20 września w Parku Zdrojowym w Jastrzębiu-Zdroju! Start: 13.00.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.