Oglądaj WszechSmaki

Już wkrótce premiera nowego programu kulinarno-podróżniczego WszechSmaki, w którym zobaczymy przegląd makaronowych potraw z całego świata, podlanych egzotycznym sosem.

W apetyczną podróż zabierze nas Iza Kapias, aktorka znana z seriali „Przepis na życie” i „M jak miłość”, z którą po raz pierwszy spotkaliśmy się na Festiwalu Kulinarno-Podróżniczym WszechSmaki w Bielsku-Białej. Tym razem pół Polka, pół Czeszka do wspólnego gotowania zaprosi m.in. Hacena Sahraoui, czyli „Żyletę” z serialu „Przepis na życie” oraz Misheel Jargalsaikhan, która wcielała się w rezolutną Zosię w „Rodzinie zastępczej”. W programie WszechSmaki nie zabraknie także tradycyjnych potrawy kuchni polskiej, a o ich niecodzienną odsłonę zadba szef kuchni Mateusz Czekierda, nominowany w 2015 roku w kategorii Odkrycie Roku przez magazyn „Kuchnia” i laureat selekcji narodowej najbardziej prestiżowego kulinarnego konkursu na świecie – Bocuse d’Or Polska.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.