Rekord Guinnessa!

Ustanowiliśmy światowy Rekord Guinnessa w kategorii „Największa miska makaronu”, serwując aż 7 900 kg świderków z wysoką zawartością błonnika owsianego! Apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego w największej misce makaronu znalazło się prawie o 2 tony makaronu więcej, niż podczas rekordu sprzed 5 lat.

Bicie Rekordu Guinnessa, a tym samym największa Pasta party w historii, odbyło się na Tauron Arenie Kraków w ramach 2. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego i naszej akcji „Czanieckie z pasją”. W menu pojawił się Czaniecki Makaron z wysoką zawartością błonnika owsianego, który właśnie tego dnia miał swoją pre mierę. Tym samym zorganizowaliśmy największą na świecie degustację nowego makaronu! Ze względu na niski indeks glikemiczny i umożliwienie szybkiej regeneracji po długotrwałym wysiłku poleca go Dorota Łaba – ambasadorka ogólnopolskiej akcji „Biegam, bo lubię” i „Czanieckie z pasją”.

Na talerzach znalazły się również makaronowe ciasta urodzinowe z okazji naszego 25-lecia. Przygotowała je współpracująca z nami Ania Berezowska, właścicielka Cremino Homemade Bakery, a prywatnie podróżniczka i wielbicielka kuchni azjatyckiej. Przepisy Ani znajdziecie na naszym blogu Wszechsmaki.pl oraz w książce kucharskiej „Wszechsmaki. Kulinarna podróż”. Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami w Krakowie!

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

makaron czaniecki nitka
Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki