Wspomnienia z Festiwalu

VI Beskidzki Festiwal Dobrej Energii już za nami. Z przyjemnością włączyliśmy się w organizację tego wydarzenia, gdyż sami staramy się dbać o środowisko naturalne.

Wraz z rozbudową nowej hali produkcyjnej zaopatrzyliśmy nasz zakład w panele fotowoltaiczne. Dzięki uzyskanej w ten sposób energii elektrycznej zmniejszamy ilość ciepła oddawanego do atmosfery.

Na Festiwalu aktorka Iza Kapias i ekspert naszej „Szkoły gotowania”, szef kuchni Mateusz Czekierda zaserwowali nam molekularną ucztę w makaronowym wydaniu! Kurczak w kokardkach i mleku kokosowym podawany z pudrem z pokrzyw oraz Czanieckie gwiazdki z lodami truskawkowymi mrożonymi przy pomocy ciekłego azotu wzbudziły Wasz niemały entuzjazm. Dziękujemy, że byliście z nami! Już wkrótce na portalu wszechsmaki.pl podpowiemy Wam, jak w domowych warunkach powtórzyć takie czary-mary-gary, a tymczasem zapraszamy na garść wspomnień.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.