Nowa Szkoła Gotowania!

Zielony majonez, kosmiczne bułki, słony karmel… to wszystko i jeszcze więcej zobaczycie w nowej odsłonie Czanieckiej Szkoły Gotowania, którą poprowadzi dla Was szef kuchni Mateusz Czekierda!

Solidna porcja wiedzy, garść inspiracji i szczypta humoru. Właśnie taka jest nowa Szkoła Gotowania, którą tym razem przygotowaliśmy w wersji wideo, aby krok po kroku pokazać technikę wykonania kulinarnych sztuczek. Pokażemy w niej, jak siekać po mistrzowsku i przygotować ziemniaka z ogniska bez ogniska. Udowodnimy, że filetowanie ryby jest szybkie i łatwe i że łososia na sianie można przygotować we własnej kuchni. Oglądajcie Szkołę Gotowania – nowy odcinek w każdy wtorek na portalu WszechSmaki. A jeśli jesteście bardzo głodni wiedzy, zajrzyjcie do poprzednich odcinków, gdzie znajdziecie m.in. przepis na idealne consomme, rosołowe triki i sposób Mateusza na mule.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.