Nowy sezon!

Przenieś się z nami do świata kulinarnych podróży! Spieszymy z wiadomością, że właśnie wystartował nowy sezon programu kulinarnego WszechSmaki.TV, w którym po raz kolejny zobaczycie przepisy na potrawy z makaronem, inspirowane kuchniami świata.

Razem z zaproszonymi podróżnikami przeniesiemy się do Maroka, Gwatemali, Węgier i Japonii. W nowej odsłonie programu zobaczycie też sportowców i trenerów personalnych, którzy Izie Kapias opowiedzą o swoich pasjach a wspólnie z Mateuszem Czekierdą przygotują makaronowe dania w wersji fit.

Wśród naszych gości są m.in. Sportsmama Aleksandra Rożnowska, Diana Demi Marszewska (podróżniczka), Łukasz Nowak (finansista, podróżnik), Anita Demianowicz (podróżniczka) oraz Natalia Gacka (Mistrzyni Świata Fitness).

Do czego w kuchni może przydać się siano? Jaką zupę najchętniej jedzą Japończycy? Jak zrobić bułki z popiołem? Na te i na inne pytania znajdziecie odpowiedź w Czanieckiej Szkole Gotowania, w której szef kuchni Mateusz Czekierda zdradzi wam zaskakujące kulinarne triki. Zobaczcie, jak prosto możecie zaskoczyć swoich gości!

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.