Ruszamy z nową kampanią – ocalamy smaki od zapomnienia!

1 kwietnia ruszyła nasza nowa kampania: Czaniecki. Tu zaczyna się smak. Zintensyfikowane działania w mediach potrwają do końca miesiąca. Wszystkie kreacje odnoszą się do rodzinnych tradycji, dawnych smaków i wspomnień z dzieciństwa.

1 kwietnia ruszyła nasza nowa kampania: Czaniecki. Tu zaczyna się smak.

Zintensyfikowane działania w mediach potrwają do końca miesiąca. Wszystkie kreacje odnoszą się do rodzinnych tradycji, dawnych smaków i wspomnień z dzieciństwa.

W nowej komunikacji odnosimy się do wspomnień z dzieciństwa, podkreślając, że nieprzypadkowo często mają one smak i zapach gorącego rosołu. To w dzieciństwie zapamiętujemy większość smaków, które towarzyszą nam przez całe dorosłe życie. Każda paczka makaronu Czaniecki ma być jak magiczne pudełko przenoszące konsumentów do czasów i smaków z dawnych lat.

Osią kampanii jest 15- i 30-sekundowy spot reklamowy, który możecie obejrzeć m.in. w TVP1, TVP2, TVN oraz wybranych stacjach tematycznych.

Korzystamy z plików cookies zgodnie z naszą polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach swojej przeglądarki.