„Zielona Energia” w Czanieckich Makaronach

Zielona Energia w Czanieckich Makaronach

Czanieckie Makarony Sp. z o.o. to firma, która nie tylko przywiązuje ogromną wagę do jakości swoich produktów, ale także do wpływu swojej działalności na środowisko. Firma z dumą informuje, że korzysta aktywnie z alternatywnych, przyjaznych dla środowiska źródeł energii, takich jak energia wiatrowa.

Zrównoważona produkcja makaronu

Firma dokłada wszelkich starań, aby minimalizować swój ślad węglowy i promować zrównoważone praktyki biznesowe. W trzecim kwartale 2021 roku, aż 1 091 MWh energii elektrycznej wprowadzonej do sieci dystrybucyjnej lub sieci przesyłowej zostało wytworzonych w przyjaznych dla środowiska źródłach wiatrowych.

Alternatywne źródła energii w produkcji makaronu

Taki krok jest dowodem na to, że Czanieckie Makarony to firma, która patrzy w przyszłość, dba o planetę i pokazuje, że odpowiedzialność społeczna to integralna część ich biznesu. Ten proekologiczny ruch pokazuje, że produkcja makaronu może być nie tylko smaczna, ale także zrównoważona i odpowiedzialna.

Odpowiedzialna produkcja żywności Czanieckie Makarony

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii to nie tylko kwestia troski o środowisko, ale także wyraz odpowiedzialności i zaangażowania firmy na rzecz przyszłych pokoleń. Firma Czanieckie Makarony to przodownik w dziedzinie zrównoważonej produkcji w przemyśle spożywczym, pokazując, że zrównoważony rozwój to nie tylko modny trend, ale przede wszystkim konieczność.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn
Email

Poznaj nasze makarony

Czanieckie Makarony to rodzinna pasja i tradycja. Dzielimy się z Państwem tym, co najlepsze. Zapytaj o nasze produkty w Twoim lokalnym sklepie

makaron czaniecki nitka
Makaron Czaniecki Muszelka
Makaron z błonnikiem Sczaniecki